Vodní hladina

Autor: František Šourek
(1904 - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 80 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč