148. Snopy
Autor: František Šourek
(1904 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč