67. Lesní cesta
Autor: František Šourek
(1904 - ?)
signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 111 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč