Kytice ve váze

Autor: František Mejda
(1921 Holýšov - 1996 ?)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 77 x 43,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč