Zátiší s hruškami

Autor: František Mejda
(1921 Holýšov - 1996 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 91,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 32,5 x 98,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 21:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč