176. Jezero s břízou
Autor: Ekblom Gunnar
(1885 Köping - 1976 ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1917
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 X 59 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč