41. Tři Grácie
Autor: Joža Schmitt
(1896 Škvrňany - 1976 Ruda nad Moravou)
Signováno vlevo dole, rámováno ve zdobeném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 75 cm, rámování: 94 x73,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč