Jeseň

Autor: Mžik Jozef
(1914 Ostrava - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 67 cm

Konec dražby: 05.04.2022 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč