78. Kajícní
Autor: Jan (J.N.) Kolář
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 19,5 x 14,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč