79. Na dosah hvězd
Autor: Petr Melan
(1947 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 8/200, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 6 cm, výška: 11 cm, rámování: 20 x 15 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč