85. Krvácející jablko
Autor: Naděžda Plíšková
(1934 Rozdělov, Kladno - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 42/100, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1974
Šířka: 7 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 27,5 x 21 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč