86. Nahotinky
Autor: Henry Sebastian
signováno vpravo dole v tisku pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: kol. roku 1930
Šířka: 10 cm, výška: 13 cm, rámování: 19,5 x 16,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč