Na jezeře

Autor: Antonín Homolka
(1909 Jílovice - 1964 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole značeno 2-12, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 25 x 33 cm

Konec dražby: 20.02.2023 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč