87. Vysoké domy
Autor: Michal Halva
(1964 Brno - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1992
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 38,5 x 30 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč