151. Světlo lesa
Autor: Arno Neuman
(1887 Hořiněves - 1959 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou číslováno 115/205 vlevo dole pod paspartou, slepotiskové razítko, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 45,5 x 31 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč