Světlo lesa

Autor: Arno Neuman
(1887 Hořiněves - 1959 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou číslováno 115/205 vlevo dole pod paspartou, slepotiskové razítko, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 45,5 x 31 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč