Vzrostlý strom

Autor: Arno Neuman
(1887 Hořiněves - 1959 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 51 x 40 cm

Konec dražby: 21.07.2021 22:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč