234. Kláštercký rybník

Autor: Antonín Bureš
(1936 Herálec - ?)

signováno a místní určení vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1970
Šířka: 55 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 65 cm

Konec dražby: 04.04.2022 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč