88. Portrét mladé ženy
Autor: C. Moutet
signováno vpravo dole, datováno 1880, široký původní zdobný rám
Technika: olej na dřevě, datace: 1880
Šířka: 28 cm, výška: 21 cm, rámování: 46,5 x 53 cm
Konec dražby: 26.09.2017 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč