198. Ponědražský motiv

Autor: Antonín Smažil
(1923 Bobrová - 2011 Bratislava)

signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1977
Šířka: 85 cm, výška: 20 cm, rámování: 41 x 106
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč