32. Pištec
Autor: Fikari Miroslav
(1912 Praha - 1982 Bratislava)
signováno a datováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1942
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 59 x 40,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč