35. Dívka s dítětem
Autor: Helena Emingerová
(1858 Praha - 1943 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 10 cm, výška: 16 cm, rámování: 40 x 30,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč