Mlýnek
Autor: Zdeňka Táborská Kabátová
(1933 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 31/120, volný list
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 09.04.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč