52. Sv. Mikuláš
Autor: Jaroslav Šefl
(1898 Obecnice - 1963 Obecnice)
Signováno vpravo dole pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: akvatinta
Šířka: 14,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 28 x 28 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč