119. Astry ve váze
Autor: Otto Šiller
(1904 Svratouch - 1953 Vítanov)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 43,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 69 x 55 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč