122. Hlinecko
Autor: Otto Šiller
(1904 Svratouch - 1953 Vítanov)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 84,5
Konec dražby: 20.07.2021 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč