69. Pohled na mlékárnu v Hlinsku
Autor: Otto Šiller
(1904 Svratouch - 1953 Vítanov)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 83 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč