Průčelí kostela
Autor: Emanuel Ranný
(1913 Ćuprija - 2008)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1948
Šířka: 18 cm, výška: 15 cm, rámování: 51 x 42,5 cm
Konec dražby: 25.09.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč