106. Strom u cesty

Autor: Emanuel Ranný
(1913 Ćuprija - 2008)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, oboustranný tisk, rámováno, zaskleno, paspartováno.
Technika: lept
Šířka: 26,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 43,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč