106. Strom u cesty
Autor: Emanuel Ranný
(1913 Ćuprija - 2008)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, oboustranný tisk, rámováno, zaskleno, paspartováno.
Technika: lept
Šířka: 26,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 43,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč