231. "Buď šťasten"
Autor: Emanuel Ranný
(1913 Ćuprija - 2008)
signováno vpravo dole, grafika v pevných deskách obsahující báseň Ivana Diviše, velikost grafiky Emanuela Ranného 16 x 14 cm, nerámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč