247. Klíma - Pohled na Karlštejn
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 44,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč