Passage du pont de Lodi
Signováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: mědirytina
Šířka: 36,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 51 cm
Konec dražby: 16.05.2023 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč