72. Matka s dítětem
Autor: Wilhelm Smith
(1867 Karlshamn - 1949 Karlshamn)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč