Modrý stůl

Autor: Maxime Darnaud
(1931 - 2015)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 74 cm, výška: 59 cm, rámování: 79,5 x 92 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč