Paella

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, na reversu popisek
Technika: kvaš, datace: 1951
Šířka: 37 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 38,5x 48,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč