Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 52/100, rámováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 59,5 cm, výška: 80 cm, rámování: 87 x 66 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč