13. Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

číslováno vlevo dole 21/310, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 51,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 48 x 67,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:06 SEČ

Zbývá: 17d 8h 22m 57s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč