Předměty každodenní potřeby

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Číslováno vlevo dole 99/260, datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 48 cm, výška: 69 cm, rámování: 61 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč