Kompozice I.

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

signováno a datováno vpravo dole,značeno IX/XXX
Technika: litografie, datace: 1955
Šířka: 32 cm, výška: 50 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč