Figurální kompozice
Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 48,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 66 x 63,5
Konec dražby: 04.03.2024 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč