Čínské dědictví

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

číslováno 18/70 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1975
Šířka: 47 cm, výška: 74 cm, rámování: 93 x 64 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč