54. Střepy a tančící smrt

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 1/50, na reversu autorský popisek, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1946
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 57 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:30 SELČ

Zbývá: 9d 2h 16m 38s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč