Melodie

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

číslováno 16/150 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 45 cm, výška: 63 cm, rámování: 87 x 65 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč