Divoké koně

Autor: Niels Peter Christiansen
(1873 - 1960)

Monogramováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu, na reversu autorský štítek s popiskem
Technika: olej na dřevě
Šířka: 60 cm, výška: 39 cm, rámování: 55 x 76 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 800 Kč