Koně a krávy na pastvě - L Formát
Autor: Niels Peter Christiansen
(1873 - 1960)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 82 x 111,5
Konec dražby: 14.06.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč