69. Přístav v Ostendenu
Autor: Richard Peisker-Kreuschner
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek Galerie Manthey
Technika: olej na kartonu, datace: 1904
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 26 x 34 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč