15. Romantická krajina
Autor: ? Mosali
signováno vlevo dole, mírně prohnuto, původní zlacený blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. Století
Šířka: 55 cm, výška: 67 cm, rámování: 88 x 76 cm
Konec dražby: 27.09.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč