15. Romantická krajina

Autor: ? Mosali

signováno vlevo dole, mírně prohnuto, původní zlacený blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. Století
Šířka: 55 cm, výška: 67 cm, rámování: 88 x 76 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:28 SELČ

Aktuální cena: 5 000 Kč

Zbývá: 4d 16h 0m 28s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč