80. Červánky
Autor: Leo Gerwitzki
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 43 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 26,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč