7. Zátiší se džbánem

Autor: Jules Paul Victor Robichon
(1839 Paříž - 1910 Paříž)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na dřevě, datace: 1888
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 12d 3h 51m 8s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč