143. Letní cesta
Autor: K. Voleman
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 64,5 x 80 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč