Mlýn

Autor: E. Junge

signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 656 x 75 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč